VICTOR Zlínská badmintonová liga

VICTOR Zlínská badmintonová liga je soutěž pro amatérské, pokročilé i registrované hráče.
Od roku 2018 se hraje formou série turnajů, které probíhají v hlavní badmintonové sezóně (od října do dubna) v hale na Růmech ve Zlíně.

• Registrace je zdarma. Můžete se nezávisle přihlásit na kterýkoli turnaj.
  • V rámci jedné série se hraje 6 turnajů.
  • Turnaje se hrají systémem “Švýcar” na 5-6 kol.
  • Každému hráči se do celkového žebříčku počítájí 4 nejlepší umístění v rámci série (pokud tedy některé turnaje vynechá má stále šanci bojovat o nejvyšší příčky).
  • Vyhlášení celkových vítězů je na konci série (na posledním turnaji), oceněny jsou první tři místa, nejlepší neregitrovaný hráč a nejlepší žena.

Turnaj

• Hrají se singly systémem “Švýcar” na 5-6 kol.
  • Hraje se na dva hrané sety do 15 bodů (15. bod je konečný).
  • V jednom utkání se rozděluje 6 bodů. Lepší bodování za prohraný set je od 8. bodu. [První set 15:7, body 3:0 | druhý set 8:15, body 1:2 | celkem 4:2]
  • Hraje se s míčky VICTOR Nylon Shuttle 3000 (dodá pořadatel) nebo po domluvě soupeřů vlastní péřové míče.
  • Startovné: 300 Kč (v ceně jsou kurty, míče, voda, drobné občerstvení a ceny od firmy VICTOR a dalších parterů série)

Žebříček

• Do celkového žebříčku se počítájí 4 nejlepší umístění z 6 turnajů.
    • (ročník 2019-2020 zkrácen na 5 turnajů: počítají se 3 nejlepší umístění)
  • Vítěz turnaje bere nejvíce bodů, další mají body podle umístění:
    • 1. místo [75], 2. místo [73], 3. místo [71], 4. místo [69], 5. místo [68],.. 16. místo a níže [57]
  • Ženy mají vlastní žebříček.

Registrace

• Registrace je zdarma. Můžete se nezávisle přihlásit na kterýkoli turnaj a hrát celou sérii nebo klidně jen jeden turnaj na zkoušku.
  • Dotazy směřujte na: badminton-zlin@seznam.cz